Vítejte na našich stránkách Telefon: +420 777 560 434
PREZENTACE FIRMY

Rychlý kontakt

ELEKTROSERVIS Mělník s.r.o.
Českolipská 3897
276 01 Mělník

Telefon:
+420 777 560 434
Email:
elektroservis.melnik@email.cz

Novinka: Schrack at home

Co je Schrack at home?

Schrack at home je nový produkt společnosti  Schrack Technik spol. s r.o., který je určen pro cílené řízení elektrických zařízení ve Vašem rodinném domě, bytě či ve Vašich kancelářských místnostech. Schrack at home propojuje všechna zařízení Vašeho domu nebo objektu a cíleně je řídí díky komunikaci PLCBUS. Přístup do Schrack at home je umožněn pro iPad a iPhone aplikací "Schrack at home", kterou naleznete na AppStore. Pro ostatní zařízení je přihlášení pomocí protokolu https.

Co s ním mohu ovládat?

Se Schrack at home je možné ovládat všechny zařízení ve Vašem domě, ať už se jedná o světelnou techniku, spínání elektrického zařízení, zabezpečovací techniku, audiovizuální techniku, teplotní a pohybové senzory.

 

Elektrická zařízení

Ikona "Elektrická zařízení" v sobě ukrývá spínání, vypínání či stmívání všech světelných zdrojů. Ovládat lze i ostatní elektrická zařízení jako jsou motorové pohony garážových vrat, markýz, žaluzií atd.

Kamery

Pomocí Vašeho chytrého telefonu popřípadě iPadu můžete díky IP kamerám vzdáleně sledovat, co se ve Vašem domě právě děje. Záznam z Vaší kamery se automaticky ukládá na disk řídící jednotky.

Zabezpečovací systém (EZS)

Zabezpečit či odjistit objekt pomocí vzdáleného ovládání. Například pokud Vaše dítě zapomene kód pro EZS, můžete mu vzdáleně pomocí iPadu, chytrého telefonu nebo Vašeho počítače odblokovat systém a umožnit mu přístup do domu.

Topení

Tento modul je určen pro ovládání otopných systémů a teplotních čidel. Vhodné použití je například, pokud se vracíte dříve z Vašeho víkendu na chatě nebo z dovolené. Stačí jednoduše zadat dálkově pokyn k topení pomocí Vašeho telefonu.

Multimédia

Pod ikonou multimédia si můžeme představit všechnu AV techniku, která je v celém domě propojena a díky řídící jednotce zároveň sdílí společná data uživatelů. Prohlížení fotografií z dovolené, sledování filmů z jakékoliv místnosti.

 

 

Kopie certifikátu naší společnosti  

 

 

 
více se dozvíte na stránkách: http://www.schrack.cz/index.php?id=4299
Zpět